Aktualności

Firma Mitel wprowadza na rynek nowe telefony IP zaprojektowane z myślą o współczesnej mobilności

By 19 lipca 2017 No Comments

Od 45 lat firma Mitel dostarcza swoim klientom na całym świecie rozwiązania z zakresu komunikacji i kolaboracji. Odpowiadając na wyzwania współczesnego biznesu Mitel przedstawia nową rodzinę telefonów stacjonarnych SIP – z serii 6900. Zostały one zaprojektowane z uwzględnieniem współczesnych trendów w komunikacji, aby połączyć ze sobą urządzenia mobilne pracowników (np. smartphone lub tablet) z telefonem stacjonarnym. Ponadto specjalnie zaprojektowany interfejs użytkownika ułatwia dostęp do narzędzi kolaboracyjnych, takich jak web-konferencje czy zarządzanie obecnością. Wysoka jakość wykonania zapewnia efektowny design oraz gwarantuje doskonałą jakość dźwięku. Uzupełnieniem aparatów telefonicznych jest bogaty zestaw akcesoriów podnoszący komfort i możliwości funkcjonalne telefonów.

Jedną z ciekawych funkcji nowych telefonów jest MobileLink, który zapewnia proste parowanie telefonu komórkowego z telefonem stacjonarnym. Dzięki temu użytkownik może jednym przyciskiem przenosić rozmowy telefoniczne z komórki na telefon stacjonarny i z powrotem. Pozwala to na obsługę wszystkich swoich rozmów (komórkowych i stacjonarnych) z jednego urządzenia. Ponadto użytkownik może mieć szybki dostęp do swoich kontaktów z komórki na telefonie stacjonarnym.

Specjalnie zaprojektowany „grill” na słuchawce telefonu ułatwia trzymanie barkiem słuchawki przy uchu podczas rozmowy, dając użytkownikowi wolne ręce.

Uzupełnieniem nowych telefonów jest bogata lista akcesoriów, w tym bezprzewodowa słuchawka Bluetooth, adapter WLAN, konsola dodatkowych przycisków, klawiatura w układzie QWERTY, czy zintegrowana słuchawka nagłowna typu DECT.